جزییات خبر

برگزاری جلسه ارائه گزارش ممیزی انرژی ساختمان ها و تاسیسات منطقه اصفهان

(چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۳:۴۶

برگزاری جلسه ارائه گزارش ممیزی انرژی ساختمان ها و تاسیسات منطقه اصفهان در راستای استقرار سیستم مدیریت انرژی (ISO 50001)

 

1

 برگزاری جلسه ارائه گزارش ممیزی انرژی ساختمان ها و تاسیسات منطقه اصفهان در راستای استقرار سیستم مدیریت انرژی (ISO 50001) 

در راستای ابلاغیه وزیر محترم نفت در خصوص استقرار سیستم میریت انرژی (ISO 50001) در شرکت های تابعه وزارت نفت ، منطقه اصفهان به عنوان یکی از مناطق شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با مصارف انرژی بارز برای اجرا و پیاده سازی این استاندارد انتخاب گردید. پس از برگزاری مناقصه و انتخاب شرکت مشاور الوند پردازش آپادانا ، قرارداد پیاده سازی این استاندارد به همراه ممیزی تمامی ساختمان ها ، تاسیسات و انبارهای نفت از ابتدای بهمن ماه 1396 در دستور کار قرار گرفت.

با توجه به پیشرفت فیزیکی 45 درصدی در روند اجرای قرارداد و به منظور ارائه گزارش مدیریتی ممیزی انرژی انجام شده در تمامی ساختمان ها، تاسیسات ، نواحی و بخش های عملیاتی منطقه، جلسه ای با حضور مدیر، معاونین و اعضای محترم شورای راهبری انرژی منطقه در صبح روز سه شنبه مورخ 17 اردیبهشت ماه 98 در محل سالن جلسات منطقه برگزار گردید و پس از ارائه گزارش مربوطه توسط شرکت مشاور، افراد حاضر در جلسه و همکاران نواحی و انبارها که از طریق ویدئو کنفرانس در ارتباط بودند، به ارائه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

در پایان مدیریت محترم منطقه ضمن تشکر از واحد برنامه ریزی و بهینه سازی مصرف انرژی، ادامه روند همکاری تمامی همکاران به منظور استقرار کامل سیستم مدیریت انرژی ( ISO 50001) را مورد تاکید قرار دادند.

2


 

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید