جزییات خبر

​جلسه شورای سرمایه گذاری شهرستان گلپایگان

(دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۴:۵۷

​جلسه شورای سرمایه گذاری با حضور استاندار محترم در شهرستان گلپایگان برگزار شد.

1

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان ،مهندس حسین صادقیان و تنی چند از مدیران کل استان در معییت دکتر عباس رضایی استاندار محترم استان در جلسه شورای سرمایه گذاری شهرستان گلپایگان، شرکت کردند

استاندار اصفهان با اشاره به شرایط سخت و جنگ اقتصادی در کشور، تصریح کرد: در زمانی که تولیدکنندگان برای تامین مواد اولیه، نقدینگی و فروش محصولات خود با مشکلات فراوانی مواجه هستند و استکبار جهانی همه توان خود را برای ایجاد مشکلات اقتصادی علیه ملت و دولت جمهوری اسلامی به کار گرفته است راهی جز کمک به تولیدکنندگان، رونق اقتصادی و اشتغالزایی نداریم.
عباس رضایی با بیان اینکه پایداری و مقاومت ملت و دولت مقابل زیاده خواهی های استکبارجهانی موجب شده تا هجمه های ناجوانمردانه، شرایط سختی را بوجود آورد، اظهارداشتملت ایران روزهای سخت تر از شرایط کنونی را پشت سرگذاشته است و به یاری خداوند شرایط امروز را هم پشت سر خواهد گذاشت.
استاندار اصفهان افزود: در این شرایط سخت، مردم نیز از کارگزاران نظام و ما دولتی ها انتظار دارند به تولیدکنندگان کمک کنیم.
استاندار اصفهان در پایان اظهارداشت: خوشبختانه وحدت و همدلی خوبی بین مدیران ، نمایندگان مجلس و مسئولان نهادهای مستقر در این شهرستان وجود دارد و انتظار می رود با استفاده از این ظرفیت ها در حد توان برای برطرف شدن مشکلات اقتصادی، رونق تولید و کاهش بیکاری استان اصفهان تلاش شود.

در ادامه جلسه نیز بحث  تامین نیازهای صنعت و مسائل سوختی هم مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت مقرر گردیدکه بر اساس چارچوب ضوابط طرح تجارت آسان اقدامات لازم بعمل آید.

002


شایان ذکر است حضور در گلزار شهدا و ادای احترام به مقام شامخ شهدا، بازدید از شرکت لبنی پگاه، شرکت‌های سهامی زراعی، دیار خودرو، سرد ساز خودرو و مجموعه تفریحی و ورزشی در حال ساخت "خورشید" در شهر گلشهر و نشست با مدیران کارآفرینان شرکت‌های صنعتی از برنامه‌های سفر استاندار و هیئت همراه به این شهرستان بود


 

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید