جزییات خبر

رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان

(پنج شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸) ۱۰:۴۶

برنامه استفاده از کارت سوخت هوشمند از بیستم ماه جاری در این استان اجرا می شود.

   

رسانه جدید 1

مهندس بهمن علیپور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در اجرای سیاست‌های دولت و مجلس شورای اسلامی، عرضه بنزین در جایگاه‌های عرضه سوخت استان اصفهاناز ۲۰ مرداد امسال فقط با ارائه کارت هوشمند سوخت، امکانپذیر است.

وی به مالکان همه خودروها و موتورسیکلت ها توصیه کرد که برای کسب اطمینان از صحت عملکرد کارت سوخت هوشمند خود حداقل یک بار از آن در ۱۰ روز آینده استفاده کنند.

مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان تاکید کرد: آن دسته از مردم که مشکل کارت سوخت هوشمند دارند در آغاز اجرای طرح می توانند از کارت سوخت جایگاه ها استفاده کنند و هیچ نگرانی در این زمینه نداشته باشند.

وی با اشاره به اینکه رمز کارت های سوخت هوشمند تازه تولید شده، چهار رقم آخر کد ملی مالک وسیله نقلیه است، تصریح کرد: چنانچه کارت سوخت هوشمند خودرو یا موتور سیکلت، شکسته باشد یا به هر دلیلی با پیغام خطا در جایگاه مواجه می شود باید با حضور در دفاتر پلیس + ۱۰ نسبت به درخواست کارت سوخت اقدام کرد.

علیپور اضافه کرد: در صورت فراموشی رمز کارت سوخت با مراجعه به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در اصفهان و شهرستان ها و ارائه مدارک هویتی مالک و خودرو نسبت به حذف آن اقدام شود و حضور مالک وسیله نقلیه برای آن الزامی است.

وی ادامه داد: در مراجعه به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ، همراه داشتن مدارک شناسایی مالک حقیقی یا حقوقی و وسیله نقلیه و کپی همه آنها ضروری است.

وی خاطرنشان کرد: در صورت خریداری خودرو و وجود کارت سوخت سالم نیازی به درخواست کارت سوخت جدید نیست و کارت سوخت به همه خودروها به غیر از اسقاطی تعلق می گیرد.

علیپور گفت: آن دسته از صاحبان خودروها و موتور سیکلت ها که براساس فراخوان قبلی نسبت به درجاطلاعات خود را در سامانه دولت همراه اقدام و با انجامفرآیند لازم، شماره حساب بانکیخود را ثبت کرده‌اند، نیازی به ثبت نام دوباره ندارند و کارت هوشمند سوخت آنهابر اساس ثبت‌نام پیشین، در ماه های آینده تولیدو توسطشرکت پست به آنهاتحویل داده خواهد شد.

وی افزود: در صورتیکه تاییدیه ثبت نام در سامانه شبکه دولت به مالک خودرو اعلام شده باشد، کارت سوخت تولید می شود و در صورت عدم ارسال تاییدیه نسبت به بررسی ثبت نام از قسمت پیگیری سامانه شبکه دولت یا تماس با شماره ۱۹۵ اقدام شود.

حدود 290 جایگاه سوخت بنزین، نفت و گاز و ۱۶۰ جایگاه سی ان جی در استان اصفهان فعال است.

 

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید