جزییات خبر

بازدید مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از منطقه اصفهان

(شنبه ۴ آبان ۱۳۹۸) ۱۵:۲۷

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از منطقه اصفهان بازدید نمود

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان ، مهندس امیر وکیل زاده ؛ مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران ضمن حضور در ستاد منطقه اصفهان ، طی جلسه ای که تا پاسی از شب به طول انجامید ؛ با روسای واحدها و نواحی شرکت درخصوص بررسی مشکلات و چالش های منطقه دیدار و گفتگو نمود .

در این جلسه حسین صادقیان ، مدیر منطقه اصفهان با ارائه گزارشی از منطقه به بیان مشکلات و چالشهای ساختار سازمانی نواحی ، بازنگری پیمانها و مناقصات ، تعیین تکلیف نحوه برخورد با شرکت های برند و دادن اختیار به مناطق بزرگ مانند اصفهان پرداخت .

در ادامه مسئولین منطقه اصفهان نقطه نظرات ، پیشنهادات و چالش های موجود را بیان نمودند .

مدیرعامل شرکت در روز دوم سفر خود در ستاد اداری انبار نفت شهید محمد منتظری ، طی نشستی صمیمی به بررسی مشکلات و چالش های ارائه شده توسط مسئولین منطقه و انبار پرداختند که در جلسه آقای وکیل زاده از زحمات و تلاشهای بی وقفه مدیر و مسئولین منطقه در امر سوخترسانی تشکر و قدردانی بعمل آورد .

مدیرعامل همچنین ضمن بازدید از انبار نفت شهید محمد منتظری و انبار آبنیل از نزدیک از مراحل ذخیره سازی و ارسال فرآورده های نفتی به مجاری عرضه و نقاط مورد نیاز بازدید نمود .

در بعدازظهر روز پنجشنبه نیز مهندس وکیل زاده طی جلسه ای با اعضای انجمن جایگاهداران اصفهان ، به بررسی مسائل و مشکلات اعلامی از سوی رئیس انجمن جایگاهداران پرداختند .

در پایان نیز مدیرعامل ضمن بازدید از یکی از جایگاههای کوچک زنجیره ای پتروآیریک در محل شرکت مذکور حضور یافته و از نزدیک از روند فعالیت های این شرکت مطلع گردید .

 
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید