جزییات خبر

کسب عنوان برتر منطقه اصفهان در حوزه حمل و نقل در بین مناطق 37 گانه

(چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹) ۱۶:۰۷

معاون فنی عملیاتی منطقه گفت: منطقه اصفهان برای دومین سال متمادی در بخش حمل و نقل عنوان برتر مناطق 37 گانه را به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان ؛ مهندس ساسان تیموری ، معاون فنی و عملیاتی منطقه اصفهان طی یک گزارش جامع که با تلاش و همت همکاران معاونت برنامه ریزی این مدیریت جمع آوری گردیده ؛ درخصوص ناوگان حمل و نقل انبار نفت شهید محمد منتظری اصفهان اعلام نمود :

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان با دارا بودن بزرگترین انبار ذخیره سازی فرآورده های نفتی در کنار بزرگترین ناوگان حمل و نقل ،منطقه اصفهان بالاترین شاخص عملکرد نقل و انتقال فرآورده های نفتی در بین 37 منطقه را دارا می باشد .

وی اذعان نمود که هدف از ارائه این گزارش بررسی آماری عملکرد وسایل نقل و انتقال فرآورده های نفتی در سال 98 به تفکیک نوع وسیله حمل ، نوع مشتری ، نوع فرآورده و ... بوده تا در اتخاذ تصمیات آینده جهت نقل و انتقال بهینه فرآورده های نفتی مورد بهره برداری قرار گیرد .

در این گزارش که عملکرد ناوگان حمل و نقل فرآورده های نفتی کشور در سال 98 را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده است ، منطقه اصفهان در شاخص عملکرد نفتکشها با اختلاف بسیار با سایر مناطق در صدر آمار جای گرفته است .

در گزارش مذکور علاوه بر حجم و سهم انتقال فرآورده های نفتی به مناطق ، در شاخصهای دیگری شامل کارکرد نفتکشها ، تعداد نفتکش فعال ، میزان کرایه حمل و تعداد بارگیری نفتکش نیز منطقه اصفهان در صدر آمار قرار گرفته است .

12
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید