جزییات خبر

راه اندازی یکصد و شصت و چهارمین جایگاه CNG در استان اصفهان

(یکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹) ۱۲:۲۶

مدیرمنطقه اصفهان از افتتاح و راه اندازی جایگاه دومنظوره CNG مقصودی فولادشهر در شهرستان لنجان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان، جایگاه تک منظوره عرضه CNG "یاس بوسعیدی" به آدرس : خیابان امام خمینی - خیابان امام رضا تحت پوشش ناحیه مرکزی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.  

حسین صادقیان، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان با بیان اهمیت توسعه جایگاههای عرضه سوخت استان در ارائه خدمات مطلوب سوخت رسانی در راستای ارتقای حقوق شهروندی و مشتری مداری گفت : با تلاش و پیگیری مسئولین منطقه در طول دوسال اخیر ، جایگاه تک منظوره CNG یاس بوسعیدی در مدار سوخت رسانی قرار گرفت .

وی خاطرنشان کرد: کلیه هزینه های جایگاه یاد شده از قبیل : تأمین زمین ، ساخت ابنیه ، تأمین تجهیزات و نصب و راه اندازی جایگاه با سرمایه گذاری بخش خصوصی توسط مالک جایگاه و هزینه ای بالغ بر ۱4۰ میلیارد ریال در زمینی به مساحت یکهزار  و ۵۰۰ متر مربع احداث شده است.

وی با اشاره به اینکه احداث این جایگاه برای 8 نفر به طور مستقیم اشتغال زایی داشته؛ افزود : جایگاه CNG یاس بوسعیدی با 5 دیسپنسر و 10 نازل ، دارای تجهیزات کمپرسور TGC با ظرفیت 2000 مترمکعب در ساعت بوده و توانایی سوخترسانی به 1500 خودرو در شبانه روز را دارد .

صادقیان اذعان نمود که در استان اصفهان مجموعاً 164 دستگاه کمپرسور فعال با 501 دیسپنسر فعال و 994 نازل فعال آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی می باشند .

در حال حاضر ۳۵۰ جایگاه عرضه سوخت مایع و 164 جایگاه سی ان جی در سطح منطقه اصفهان به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول ارائه خدمت به هم میهنان عزیز هستند .


3
2
1

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید