جزییات خبر

رشد 25 درصدی مصرف سی‌ان‌جی در استان اصفهان

(دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹) ۱۲:۳۹

معاون فنی عملیاتی منطقه از رشد 25 درصدی مصرف CNG در آبان ماه سال جاری در استان اصفهان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان، مهندس ساسان تیموری با اعلام اینکه مقدار عرضه CNG در آبان ماه سال جاری در این استان نسبت به مدت مشابه خود در سال گذشته 25 درصد افزایش یافته است ؛ اظهار نمود : با ایجاد زیرساخت‌های لازم و انجام تبلیغات وسیع رسانه‌ای با هدف ترغیب و تشویق دارندگان وسایل نقلیه عمومی به استفاده از تسهیلات گازسوز نمودن رایگان خودروها، اقدامات لازم در این استان انجام پذیرفته است.
وی افزود: طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی با اولویت برای وانت‌بار سبک و تاکسی‌های شهری از ماه‌های قبل در حال اجراست و مالکان این خودروها با ثبت‌نام در سامانه به آدرس GCR.NIOPDC.IR می‌توانند برای گازسوز کردن وسیله نقیله خود اقدام نمایند.

تیموری در خصوص مزیت‌های استفاده از این سوخت پاک، تأکید کرد: اجرای این طرح ملی علاوه بر کاهش آلودگی های زیست محیطی ، باعث صرفه جویی در مصرف بنزین و رشد و توسعه اقتصادی کشور نیز خواهد شد .

معاون فنی عملیاتی منطقه اصفهان خاطرنشان کرد: پیرامون رعایت الزامات و استانداردسازی جایگاه‌های عرضه سی‌ان‌جی برای سوخترسانی ایمن در جایگاه‌ها، پایش‌ها و بازبینی‌های لازم توسط کارشناسان این شرکت به صورت مستمر انجام می‌شود.

1

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید